Діагностика зору

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 048.ua
Сайт
09:00 - 16:00
Зараз відкрито

Перевірка зору - перший крок до здоров'я ваших очей. Ми пропонуємо комплексний підхід до діагностики і лікування вікових захворювань зору, таких як катаракта, глаукома та захворювання сітківки.

Комплексне обстеження зору

В Офтальмологічному центрі ОДОС може включати такі обстеження:

photo_2024-04-01_11-38-48.jpg
photo_2024-04-01_11-38-48.jpg

Біометр IOL Master 700 Zeiss

IOLMaster 700 - це передовий офтальмологічний прилад від ZEISS, що дозволяє точно вимірювати довжину ока, кривизну рогівки, та глибину передньої камери ока. Це ключові параметри для діагностики катаракти на ранніх стадіях і вибору відповідного лікування. Пристрій забезпечує швидке та безконтактне сканування, зручне для пацієнтів. Вибір IOLMaster 700 гарантує високу точність діагностики, підвищуючи шанси на успішне відновлення зору.

photo_2023-07-31_10-58-47.jpg
photo_2023-07-31_10-58-47.jpg

Оптична когерентна томографія очей (ОКТ)

ОКТ дозволяє на ранніх етапах, до появи виражених симптомів, діагностувати захворювання очей.ОКТ проводиться з мінімально розширеною зіницею ока, процедура проводиться швидко і безболісно. ОКТ дозволяє отримати точні дані структури передньої частини ока - рогівки, відкриття кута передньої камери, а також заднього відділу ока, сітківки та зорового нерва.

Тонометрія IC care 100 (2).jpg
Тонометрія IC care 100 (2).jpg

​Периметрія Visu ALL

Периметрія - це метод дослідження поля зору, який використовується в офтальмології для виявлення відхилень у зоровій функції. Периметрія дозволяє оцінити, наскільки добре людина бачить в різних частинах свого поля зору, і може допомогти виявити захворювання очей, такі як глаукома або пошкодження зорового нерва.

Диагностика зрения в Одессе
Диагностика зрения в Одессе

Біомікроскопія з оглядом очного дна

Це дослідження структурних елементів ока. Процедура є безконтактним методом діагностики, що не викликає хворобливих та дискомфортних відчуттів. Методика біомікроскопії ока дозволяє вивчити анатомічні структури ока, виявити патологічні процеси, визначити рівень тяжкості.

Тонометрія IC Care 100.png
Тонометрія IC Care 100.png

Тонометрія

Вимірювання ВОТ (тиск рідини всередині очного яблука). Діагностика виконується за допомогою спеціалізованого пристрою – контактного тонометра Icare IC100 виробництво Фінляндія. Процедура є повністю безпечною та безболісною, не потребує особливої підготовки, а також застосування анестезії.

photo_2022-10-04_15-45-45.jpg
photo_2022-10-04_15-45-45.jpg

Авторефрактометрія

Це спосіб обчислення рефракції за допомогою приладу, що впливає на очі інфрачервоним випромінюванням. Датчики фіксують його показники, зіставляють їх із загальноприйнятими та розраховують клінічну рефракцію за спеціальним алгоритмом.

Візіометрія.png
Візіометрія.png

Визначення гостроти зору

Візіометрія - метод визначення гостроти зору. Для дослідження застосовуються спеціальні таблиці, у яких нанесені оптотипи – букви, цифри, малюнки, кільця з прорізами різної величини.

Консультація офтальмолога

Огляд і консультація лікаря-офтальмолога вже включена у вартість. Після проведення всіх необхідних досліджень, лікар надає детальні рекомендації, розроблені спеціально для вас, забезпечуючи індивідуальний підхід до відновлення вашого зору.