ODOS - це офтальмологічний центр, який ставить на перше місце якість та надійність усіх використовуваних матеріалів. Ми пишаємося тим, що використовуємо у своїй практиці інтраокулярні лінзи (ІОЛ) компанії Johnson&Johnson Vision, які виробляються в США.Ми впевнені в якості та надійності ІОЛ від Johnson&Johnson Vision. Компанія має багаторічний досвід у виробництві ІОЛ та постійно вдосконалює технології для максимальної точності зору та комфорту пацієнтів. ODOS прагне забезпечити найвищий рівень медичної допомоги та повернути пацієнтам чудовий зір та якість життя.

Переваги лікування в ODOS

Вузька спеціалізація

ОДОС зосереджується на лікуванні вікових захворювань очей, що дозволяє нам надати високоякісні та професійні медичні послуги, бути експертами в лікування катаракти і глаукоми.

Індивідуальний підхід

Ми забеспечуємо максимальний комфорт та піклування про кожного пацієнта, враховуючи його індивідуальні потреби і особливості.

Висококваліфікований персонал

ОДОС - це команда досвідчених офтальмологів. Ми завжди працюємо над покращенням наших навичок та використовуємо новітні технології для надання найвищої якості медичної допомоги нашим пацієнтам.

Прозора цінова політика

​"Все включено" - це цінова політика ОДОС, що включає всі необхідні послуги та процедури у вартість лікування без додаткових оплат та комісій. Так пацієнти можуть бути впевнені в повному комплексі медичної допомоги без додаткових витрат.