В Офтальмологічному центрі ОДОС ми використовуємо найсучасніші технології мікрохірургії катаракти, що дозволяє безболісно та без ускладнень досягти найкращіх результатів.

Факоемульсифікація катаракти

Сучасний метод мікрохірургічного лікування катаракти за допомогою ультразвуку, що дозволяє вилікувати катаракту за 1 день. 20 хвилин тривалість операції на 1 оці. Пацієнт може бачити вже через кілька годин після операції. Завдяки знеболенню, процедура проходить для пацієнта безболісно, добре переноситься. Не потребує накладання швів та перебування в стаціонарі лікарні.  

Єдиним способом позбутися катаракти є хірургічне лікування. В офтальмологічному центрі ODOS ми проводимо факоемульсифікацію катаракти з інтраокулярною корекцією. Це найсучасніший нетравматичний спосіб хірургічного лікування катаракти за допомогою ультразвуку.

Операція з заміни власного помутнілого кришталика ока проводиться під місцевою анестезією через надмалий розріз. Заміна кришталика проходить для пацієнта безболісно. Операція з видалення катаракти триває приблизно 20 хвилин, більше часу займає процес підготовки до операції.

Через надмалий розріз імплантується інтраокулярна лінза (ІОЛ), яка виконує функцію "штучного кришталика" ока. В офтальмологічному центрі ODOS ми використовуємо лише найкращі ІОЛ компанії Johnson & Johnson Vision, виробництво США.

Операція з заміни кришталика проходить в умовах амбулаторного центру та легко переноситься пацієнтами різного віку, не вимагає перебування у стаціонарі.

Видалення катаракти в офтальмологічному центрі ODOS проводить Жабоєдов Дмитро Геннадійович - провідний катарактальний хірург України.

У нас фіксована ціна. В Офтальмологічному центрі ODOS у вартість лікування катаракти вже "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО":

 • вартість обраної інтраокулярної лінзи
 • вартість послуг офтальмохірурга
 • вартість всіх допоміжних та витратних матеріалів
 • вартість медикаментозної терапії, знеболення під час операції
 • вартість послуг лікаря-анестезіолога
 • післяопераційне ведення, консультація лікаря-офтальмолога протягом місяця з дня проведення операції
 • вартість відновлювальної медикаментозної терапії після операції (всі необхідні ліки ви отримуєте в центрі)

​Ви сплачуєте єдину вартість лікування без прихованих платежів та додаткових витрат. Вартість лікування залежить від обраної моделі ІОЛ, яку лікар-офтальмолог підбирає вам індивідуально.

Дізнатися вартість послуг Катаракта – це прогресуюче помутніння кришталика ока людини.

Кришталик - це природна лінза ока, що пропускає крізь себе проміні світла та проєктує їх на сітківку. Кришталик у своєму біохімічному складі має білкові структури, їх певні фізичні, хімічні та біологічні властивості забезпечують прозорість кришталика.

З віком білкові структури починають змінювати свої властивості, відбувається поступова денатурація білка (щось схоже на те, як яєчний білок при варінні із прозорого стає білим), через це кришталик стає мутним, втрачає свою прозорість, так прогресує катаракта.

На жаль, не можливо відновити прозорість помутнілого кришталика, так як не можливо із вареного білка зробити сирий. Процес розвитку катаракти не зворотній.

На початкових стадіях катаракта може протікати безсимптомно, тому важливо своєчасно проходити профілактичний огляд в офтальмолога та діагностику зору, особливо для пацієнтів від 50 років. Тому що 90% випадків захворювання - це вікова катаракта, початок хвороби припадає на вік 40-50 років.

Симптоми катаракти

 • головний та найбільш розповсюджений симптом це - "пелена" перед очима;
 • розмитий або затуманений зір;
 • кольори здаються тьмяними та бляклими;
 • з'являються кола навколо джерел світла;
 • підвищення чутливості до сонячного світла або яскравого світла;
 • погіршення зору у нічний час;
 • висока потреба у яскравому освітленні під час читання;
 • окуляри більше не допомагають.

Якщо Ви помітили в себе якийсь з цих симптомів, варто звернутися за консультацією до лікаря-офтальмолога, який призначить необхідне дослідження зору.

Катаракту можна вилікуватихірургічним шляхом. Чим раніше буде розпочато лікування – тим кращих результатів можна досягти.